Bistro & potraviny Jindřichovice

Potraviny ze statku

Bistro & prodejna na jednom místě

OD 1.1.2022  PŘERUŠEN PROVOZ PRODEJNY Z DŮVODU REKONSTRUKCE

 

I když je nejzápadnější část Krušnohoří naše srdeční záležitost, má i své nevýhody. Třeba zoufale malý výběr podniků, kde se můžete levně, ale dobře najíst. A když vám začne kručet v břiše na jinak fantastickém cyklovýletě po Kraslicku, je to problém. Proto je tu naše malé bistro v Jindřichovicích, v malebné horské obci mezi Sokolovem a Kraslicemi.

Oblíbenou stálicí je polévka dle denní nabídky. Dále pro vás máme poctivé párky, sekanou v housce nebo grilované klobásy vlastní výroby ze zvířat z našeho chovu. A samozřejmě také alko i nealko nápoje včetně kvalitní Krásnohorské kávy z pražírny Jarmila Novotného.

V budově hned vedle jindřichovického zámku ale nenajdete jen bistro. Slouží také jako prodejna našich sýrů a dalších mléčných výrobkůfarmářských uzenin a čerstvého masa. Odvézt si můžete poctivé špekáčky i prvotřídní maso na steaky (steakové maso jen na objednávku, tel. 601 090 483).

Kde nás najdete?

 

Jindřichovice leží na hlavní silnici č. 210 ze Sokolova (a také z Karlových Varů) do Kraslic. Budovu bistra s prodejnou budete mít cestou ze Sokolova po své pravé ruce.

GPS: 50.2828222, 12.6057522

Otvírací doba:

DOČASNĚ  ZAVŘENO