Bistro Abertamy

Ochutnejte maso z hor!

V našem stylovém bistru v centru Abertam

Co u nás dnes můžete ochutnat?

Vůně poctivého vývaru, guláše, jitrnic a domácích koláčů vás na okamžik vrátí do dětství. Ke vzpomínkám na bezkonkurenční obědy u babičky. I my se držíme ověřených receptů generací před námi. A každý den pro vás vaříme to nejlepší z české kuchyně, od polévek až po dezerty. Z kvalitních surovin regionálního původu. A z jehněčího a hovězího masa z našeho vlastního chovu.

Do příjemné, částečně dřevem obložené jídelny se vejde až 47 lidí. Za pěkného počasí přijde vhod i malá terasa venku. Pokud hledáte místo pro narozeninovou oslavu, školení nebo jakoukoliv jinou rodinnou či firemní akci, rádi zařídíme vše potřebné.

Než odejdete, nezapomeňte se stavit v našem řeznictví, které je součástí bistra. Koupíte tu poctivé farmářské uzeniny, ovčí, kozí i kravské sýry, mléko i jogurty – všechno z naší vlastní produkce. A taky čerstvé maso na skvělý víkendový oběd.

Kde nás najdete?

Z Perninku je to k nám 2,5 km, z vrcholu Plešivce 3,5 km, z Božího Daru 10 km. Dovedou vás sem turistické značky i cyklostezky. A skoro až k našim dveřím i běžecká stopa.

GPS: 50.369098, 12.817741

 

PROVOZNÍ DOBA

ondělí – čtvrtek:   10:00 – 15:00                    
Pátek     – sobota:   8:00 – 17:00

Neděle:  –                 10:00 – 15:00

Fotogalerie